Технології

Які процедури можна проводити на апаратах Adonyss?

Видалення волосся

Діодний лазер для видалення волосся.

У поєднанні з напівпровідниковим охолодженням дозволяють отримати максимальну продуктивність та при цьому не жертвувати комфортом - процедура не потребує анестезії (для виключення можливості дискомфорту для клієнта, рекомендується використовувати місцевий охолоджуючий гель з анестезуючу ефектом в зоні обробки), а після сеансу шкіра швидко відновлюється й не вимагає спеціального догляду.

IPL-системи для видалення волосся

IPL технологія використовується для терапії естетичних проблем шкіри (пігментація, акне), а також для видалення волосся (фотоепіляція). Випромінювачі в IPL апаратах генерують світло широкого спектра. На шляху світлових променів встановлюється фільтр, який пропускає тільки хвилі певної довжини. Але в лазерних установках випромінювач відразу виробляє хвилі заданої довжини, так що в фільтруванні немає потреби. В іншому, дія лазерів та IPL майже ідентична - обидва варіанти апаратів використовують оптичну енергію хвиль конкретної довжини.

Що робить видалення волосся настільки популярним?
В області медичної естетики видалення волосся є одним з найпопулярніших та поширених методів процедури. Головним чином тому, що це практично безболісну процедуру, конкурентоспроможні пропозиції від практиків і перевірені результати роблять його легким вибором. Мільйони чоловіків і жінок по всьому світу вибирають лазерну епіляцію.

Лазерне зволоження акне

Шрами та рубці від вугрового висипання є поширеною проблемою для багатьох пацієнтів, так як вони часто розвиваються після травми шкіри. Рубці - це частина природного процесу загоєння Вашої шкіри. Коли тіло відновлює рану, фіброзна тканина замінює пошкоджену шкіру, утворюючи захисний шар Тип рубця залежить від причини травми, глибини рани, її розташування та інших чинників.

Частина населення страждає від післяопераційних рубців, які відносно важко піддаються корекції. Прикладом є рубець після кесаревого розтину на нижній частині живота жінки. Набагато більш поширеним та найбільш неприємним є шрами від вугрового висипання. Іноді вони дуже помітні на обличчях людей і змушують їх робити макіяж.

Шрами від вугрової висипки можна розділити на дві основні категорії:

• Атрофічні рубці - викликані втратою тканини.
• Гіпертрофічні рубці - викликані надлишком тканин.

Зверніть увагу, що гіперпігментація після запалення - це не справжній шрам від вугрової висипки, а скоріше знебарвлення, яке відбувається навколо висипки чи рани. Це дуже поширена проблема для людей, які страждають від прищів і можуть бути вирішені за допомогою лазера або IPL процедуру.

Видалення татуювань

Обробляючи поверхню шкіри, лазер проникає в шари епідермісу, де знаходиться кольоровий пігмент. Тривалість дії лазера дуже коротка, спалах виникає всього за 8 наносекунд, тому що потужність енергії, яку випромінює лазер, надзвичайно висока, а це дозволяє пігментовану шару шкіри сильніше поглинати потужне випромінювання.
Точка лазера миттєво збільшує в діаметрі й тут же розпадається на тонкодисперсні частинки. Ці дрібні частинки поглинаються макрофагами в тілі, а потім виводяться з шкіри. Пігмент поступово зникає, в кінцевому рахунку вдається досягти повного видалення пігменту зі шкіри.

Видалення пігментації

Пігментація на шкірі зазвичай коричневого, чорного або синього кольору. Її колір залежить від кровоносних судин, меланіну або від зовнішнього джерела (наприклад, татуювання пігменту).

Звідки з'явилося Ваша пігментація?

Життєвий цикл та гормональні зміни можуть впливати на розподіл кольору (меланіну) в нашій шкірі, що призводить до появи всіх видів пігментованих поразок. До них відносяться родимки, веснянки, пігментні плями або меланодермія, яка є темною плямистою зміною кольору обличчя. Загалом, ці плями означають, що Ви страждаєте від різного ступеня пошкодження шкіри. Незалежно від того, чи викликано це перебуванням на сонці, генетикою або іншими факторами, в результаті виходить нерівний, зіпсований відтінок шкіри. Пігментні ураження шкіри відрізняються від судинних уражень, які не викликані пошкодженням сонцем та проявляються по-різному при дерматоскопія.

IPL-процедури усувають плями та гіперпігментацію шкіри, впливаючи на меланін в затемнених зонах та розсіюючи його. Крихітні фрагменти пігменту потім очищаються лімфатичною системою за допомогою природного процесу. Це призводить до очищення всіх пігментних шарів, що в свою чергу проявляє рівну, бездоганну шкіру.

Процедури спеціально розроблені для комфорту пацієнта і є безпечними, ефективними для всіх типів шкіри та кольорів, включаючи темну шкіру.

Видалення пігментів неодимовим лазером

Неінвазивна, абсолютно безболісна процедура для шкіри на основі лазера, яка швидко та фективно виправляє різні дефекти шкіри, без побічних ефектів або простоїв пацієнта та дає негайні результати.

Використовуючи розроблену унікальну вугільну рідину, що наноситься на обличчя, в поєднанні з потужним та універсальним лазером Q-Switched, процедура відлущує шкіру, очищає, звужує пори, зменшує вироблення себуму та розгладжує грубу, нерівну текстуру шкіри.

Процедура підходить для всіх типів шкіри і особливо корисна для пацієнтів з жирною шкірою, вуграми, розширеними порами, тьмяною шкірою, грубою/нерівною текстурою шкіри, прищами.

Фракційне омолодження

Для пілінгу найчастіше використовується фракційний лазер, який впливає не на всю поверхню шкіри, а на безліч точок. Він випаровує тканину на задану глибину, створюючи точкові мікроскопічні пошкодження. У непошкоджених ділянках шкіри, які залишаються навколо них, активізуються стовбурові клітини, що сприяють швидкій появі нових клітин та відновленню здорової шкіри

На відміну від абляційних лазерів попередніх поколінь, які видаляли поверхневий шар епідермісу повністю, фракційний лазер дозволяє контролювати та змінювати ступінь впливу на шкіру. Таким чином вдається знизити ризик побічних ефектів, зробити лазерну шліфовку більш делікатною, а відповідно - скоротити відновний період після процедури. Контрольоване пошкодження верхнього шару епідермісу дає можливість запустити природні механізми омолодження, посилити кровообіг та активізувати формування нових колаген-еластинових структур дерми.
Дізнайтеся більше про можливості апарату Adonyss:
  • можливості апарату;
  • області застосування;
  • окупність та ROI;
  • формат навчання Вашого косметолога;
  • гарантійна й післягарантійна підтримка;
  • можливості маркетингової та технічної підтримки.
Отримайте детальну консультацію від експерта по косметології
Анастасія Котовська

Експерт з лазерної косметології
© 2022 Adonyss. Всі права захищені.